Kryty s vlastní fotkou

Pokud si chcete zvěčnit své nejlepší okamžiky, např. ze snů, vysněných prázdnin, vaší svatby, nebo možná někoho chcete překvapit - každá z těchto příležitostí je dobrá pro připomenutí příjemných událostí.
Jako vhodné fotky lze použít, zvířecí miláčky, fotky z dovolené, ze svatby atd...

Nemusíte používat jen fotografie, lze použít nějaký oblíbený motiv, grafiku, logo fotbalového klubu, oblíbeného zpěváka, vysněný automobil apod.

Krytem na přání nemusíte udělat radost jen sobě, ale i někomu blízkému. Můžete např. svému manželovi vyrobit kryt s Vaší svatební fotografií k výročí svatby, takový dárek umí potěšit.

K vytisknutí si vyberte kvalitní fotografii ve formátu JPG nebo JPEG. Vlastní kryt na mobil s fotkou zaručeně oživí Váš telefon. Jelikož se jedná o nevratný proces, kryty jsou zadávány do výroby až po přijetí platby, z toho důvodu není možné vlastní kryt zaslat na dobírku. Platba je možná převodem / kartou online. 

Obrázky doporučujeme nahrát ve vyšším rozlišení. V případě horší kvality obrázku bude kryt zrnitý. Rozhodně nedoporučujeme nahrávat obrázky menší než 800x600px. Na pozdější reklamace tohoto rázu, tak nebude brán zřetel.

Poskytnutím fotografie se zaručujete, že vlastníte autorská práva pro její užití. Provozovatel webu nenese žádnou odpovědnost za porušení autorských práv zákazníky.
Upozorňujeme také, že v případě vlastního návrhu pevného krytu jde o dodávku zboží na zakázku, tedy zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu a nelze tudíž dle zákona uplatnit právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů (§ 1837 písm. d) zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník).

Nejprodávanější

vase foto
 
od 359 Kč
Silikonové pouzdro - číslo na auto
 
od 359 Kč
Kryt na mobil - logo
Kryt na mobil - logo
Kód: 16405/IPH8
 
od 359 Kč
Kryt s jakýmkoliv motivem
 
od 359 Kč
Kryt s fotkou milovaného mazlíčka
 
od 359 Kč
Silikonový kryt s vlastní fotkou
 
od 359 Kč
Plastový kryt na IPhone s vlastní fotkou
 
od 359 Kč

Cena

359360
1359360

Značky

Položek k zobrazení: 7
7 položek celkem